Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTZ)

Dříve nazývané EZS – elektrická zabezpečovací signalizace

PZTS jsou souhrnem technických prostředků, které řeší ochranu objektu proti neoprávněnému vstupu nepovolaných osob, ochranu předmětů a umožňuje přivolání pomoci vysláním tísňového signálu.

Poplachové zabezpečovací systémy se skládají z:

  • Detekčních prvků – detektory pohybu, magnetické kontakty, detektory rozbití skla, tísňové tlačítka atd.
  • Řídící jednotky – ústředny, ovládací klávesnice,
  • Komunikačních a dalších modulů

Specializujeme se na instalace poplachových systémů světových výrobců, mezi nejznámější patří systémy kanadského výrobce firmy Paradox, dále instalujeme systémy českého výrobce firmy Jablotron. Pro rozsáhlejší objekty systémy Galaxy výrobce Honeywell a systém Concept australského výrobce firmy Inner Range.

Většinu poplachových systémů je možné ovládat nejen pomocí klávesnice ale také pomocí SMS, telefonu či aplikace pro chytré telefony.

Všechny navrhované prvky vyhovují certifikaci pro příslušnou třídu bezpečnosti, pro zabezpečení utajovaných skutečností splňují požadavky NBÚ.

Systémy vám sami navrhneme a následně realizujeme.

Provádíme instalace poplachových systémů od malých objektů, jako jsou byty a rodinné domy, až po velké objekty typu kancelářské budovy, výrobní haly apod.

Instalujeme výrobky splňující předepsané normy do všech bezpečnostních kategorií, podle požadavku zákazníka a charakteristiky daného objektu.

Pokud máte další otázky nebo potřebujete více informací, rádi vám pomůžeme!

+420 730 517 032

+420 724 784 758

error: Obsah je chráněn proti kopírování